Členové

TEDOM

 

TEDOM byl založen v roce 1991. Za čtvrt století se z malé firmy stala mezinárodní společnost s více než 500 zaměstnanci, která své výrobky prodává v desítkách zemi světa. Začínali jsme s jedním modelem kogenerační jednotky o výkonu 22 kW. Vzápětí přibyly další typy s vyššími výkony a vedle jednotek na zemní plyn jsme se pustili i do vývoje jednotek spalujících bioplyn. Dnes již nabízíme desítky kogeneračních jednotek na zemní plyn i bioplyn s výkonem od 7 kW do 10 MW.

Jsme zakládajícím členem skupiny TEDOM Group. Součástí rodiny TEDOM je i celosvětová síť partnerů, kteří se starají o prodej a servis kogeneračních jednotek TEDOM v desítkách zemí světa.

Co děláme?

 • Šetříme zákazníkům peníze
  Vyrábíme energeticky úsporná zařízení, která našim zákazníkům snižují náklady na energie a zároveň jsou šetrná k životnímu prostředí. Nebojíme se inovací.
 • Dodáváme do celého světa
  Dlouholeté zkušenosti s instalacemi kogeneračních jednotek v desítkách zemí celého světa nám umožňují pružně reagovat na rozdílné požadavky zákazníků.
 • Poskytujeme spolehlivý servis
  V České republice máme rozsáhlou servisní síť s devíti středisky, více než třiceti posádkami a desítkami odborně vyškolených techniků.

Naše další služby:

 • Kromě samostatných kogeneračních jednotek dodáváme i komplexní projekty na klíč, které zahrnují projektovou dokumentaci, dodávku technologii a výstavbu celého energetického zdroje.
 • Se skupinou ČEZ jsme v roce 2010 založili společný podnik ČEZ Energo, kde provozujeme přes sto kogeneračních jednotek zapojených do virtuální elektrárny o celkovém elektrickém výkonu 85 MW.
 • Provozujeme energetické zdroje na skládkách komunálního odpadu, v nichž ročně vyrobíme desítky tisíc megawatthodin zelené elektřiny.
 • Disponujeme rozsáhlou servisní sítí, jejíž součásti je i dálkový on-line monitoring provozu kogeneračních jednotek.
 • Na podzim 2016 jsme koupili německou firmu SCHNELL, předního dodavatele kogeneračních jednotek pro bioplynové stanice.

Kde nás najdete?

Výčapy 195 , 674 01 Výčapy

T: +420 953 311 111
E: tedom@tedom.com

 

 

Leave a Reply