Členové

HUTIRA Vision

Společnost HUTIRA je česká, soukromá společnost s více než 28 letou tradicí, která poskytuje široké spektrum výrobních a dodavatelských řešení pro energetiku nejen v České republice. V rámci mezinárodních aktivit působí dceřiné společnosti na Slovensku, v Kanadě, v Rusku, na Ukrajině a v Srbsku.

Chceme-li i v blízké budoucnosti pracovat, podnikat a přežít, musíme být schopni využít jakéhokoliv vodního zdroje a proměnit jej v čistou a zdravotně nezávadnou vodu. Společnost Hutira Vision dokáže Váš problém s vodou vyřešit nebo mu dokonce předejít. Jsme vizionáři, kteří vidí za horizont dnešního dne. Ale především jsme praktici, kteří umí dát vizi konkrétní podobu. Za naším unikátním patentovaným řešením stojí 40 let poctivého výzkumu, vývoje a zdokonalování. Posouváme technické hranice nejdál, jak je to jen vůbec možné.  Inovace a kvalita. Stabilita a kontrola. To jsou základní stavební kameny, na kterých stojí naše firemní DNA. Budoucnost nemůžeme předpovědět. Ale můžeme ji společně vytvořit!

Co děláme?

  • Pitná a užitková voda na potřebná místa

Naše technologie přinášejí vodu do míst s nedostatkem kvalitní čisté vody. Jsou vhodné jak pro úpravu povrchové a hlubinné vody, tak vody silně znečištěné.

  • Levné, efektivní a ekologické řešení

Díky levné výrobě, snadné montáži, jednoduchému servisu,nízkým energetickým nákladům a dlouhé životnosti garantujeme rychlou návratnost investice.

  • Mobilní variabilní řešení na míru potřebám

Díky malým rozměrům lze rychle umístit úpravny vody na potřebná místa zcela bez anebo s dočasně přerušeným přísunem kvalitní čisté pitné a užitkové vody.


Proč s námi spolupracovat?

Na základě nových poznatků fyzikálních a chemických procesů ve vodě pracujeme s nejnovějšími koagulanty a sorbenty. Pro naše úpravny vody jsme vyvinuli automatické řízení s dálkovým přístupem.

Garantujeme prokazatelnou úsporu nákladů na odběr pitné vody. Klademe velký důraz na nízkou spotřebu energie. Dle vstupních parametrů zdroje vody navrhneme optimální řešení. Podporujeme koncept trvale udržitelného rozvoje.

Kde nás najdete?

Vintrovna 398/29
664 41 Popůvky u Brna

+420 541 212 144
info@hutiravision.com

Leave a Reply